Bigware, spol. s r.o.

Novinky

Zimbra Collaboration Suite

E-mailE-mail Tlačiť PDF

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) je moderná aplikácia slúžiaca na komunikáciu a spoluprácu potrebnú ako vo firemnom prostredí a inštitúciách, tak aj v štátnej správe. Výhodou tejto aplikácie je platformová nezávislosť či už používate Windows, Mac, Linux alebo mobilné operačné systémy.

Využívajú sa najnovšie webové technológie ako napríklad Ajax, ktoré zabezpečujú plnohodnotné využitie aplikácie a intuitívne ovládanie. Web klient v sebe zahŕňa e-maily, správu kontaktov, organizovanie času pomocou kalendárov, VoIP< telefóniu, Zimbra Instant Messenger a zdieľanie a správu dokumentov. Aplikáciu je možné rozširovať pomocou Zimletov a ďaľšie potrebné funkcie.

Aplikácia podporuje komunikačné protokoly ako IMAP, POP, iSync,... Vďakaj tomu je možné údaje synchronizovať s ostatnými klientskými aplikáciami ako napríklad Microsoft Outlook a Mozilla Thunderbird. Taktiež sa tu nachádza doplnok Zimbra Mobile, ktorý slúži na synchronizáciu s mobilnými zariadeniami.

Samozrejmosťou je aj antivírusová ochrana a ochrana proti spamu. Taktiež nechýba ani šifrovaná komunikácia.

Vďaka veľkým možnostiam rozširovania aplikácie je možné pripojiť doplnky ako BlackBerry Enterprise Server, Microsoft Outlook Connector pre synchronizáciu kalendárov, Zimbra Archiving and Discovery pre archivovanie firemnej komunikácie.

 

zimbrazimbra
?/p>

 
You are here: Úvod Server Zimbra Collaboration Suite