Bigware, spol. s r.o.

Novinky

Adempiere

E-mailE-mail Tlačiť PDF

Adempiere je firemné open-source riešenie, ktoré kombinuje plánovanie zdrojov organizácie (ERP), riadenie vzťahov zo zákzníkmi (CRM), vybudovanie a spravovanie dodávateľských sietí (SCM) s podporou podnikových procesov. Adempiere zaisťuje úplnú integráciu a všetky obchodné transakcie môžu prebiehať v jednom systéme. Získavate prehľad o dianí v celej organizácií z jedného miesta.

Systém vznikol v roku 2006 vďaka iniciatíve komunity okolo projektu Compiere. Silná komunita sa stará o nesustály vývoj systému vďaka čomu je stále aktualizovaný podľa aktuálnych potrieb.

Vďaka otvorenému kódu je systém voľne dostupný a zadarmo vďaka čomu ušetríte enormné náklady za nákup licencií na komerčný produkt. Využíva moderné technológie na báze Javy, aplikačného serveru Jboss, Ajax a pod . V súčasnoti sú podporované databázy PostgreSQL, Oracle, MySQL a pracuje sa na podpore aj pre ďaľšie databázy.

Základnou myšlienkou tohto systému bolo jeho medzinárodné využitie a preto umožňuje organizácií pôsobiť na domácom aj medzinárodnom trhu. Je plne podporované viacjazyčné prostredie vrátane slovenčiny.

Systém poskytuje prívetivé a intuitívne web rozhranie a/alebo aplikačné rozhranie pre užívateľa a vyvíja sa a mení sa podľa aktuálych firemných potrieb.

Adempiere je vhodným riešením pre podniky, ktoré hľadajú cenovo prijateľnú impletentáciu ERP systému.

 

Adempiereadempiere

 

 
You are here: Úvod Server Adempiere