Bigware, spol. s r.o.

Novinky

Produkty-kancelária

Open Office

E-mailE-mail Tlačiť PDF

Open Office je kompletný kancelársky balíček, ktorý v sebe zahŕňa funkcie z produktu Microsoft Office. Open Office je kompatibilný s produktom Microsoft Office a jeho veľkou výhodou je, že je poskytovaný zadarmo. Je vhodný pre všetkých užívateľov a firmy, ktoré takto ušetria značné množstvo nákladov na licencie.

Čítať celý článok...
 

Gmail

E-mailE-mail Tlačiť PDF

Uvedomujeme si, že dôležitým aspektom produktivity práce je aj komunikácia, preto naša firma poskytuje možnosť založiť a spravovať firemné účty Gmail na vlastnej doméne. Vďaka tomu môžete využívať najmodernejšie webové technológie pri práci. Môžete využívať plnohodnotného webmail klienta, organizovať si čas pomocou Google Kalendárov, využívať Google Docs a to nielen pre prehliadanie dokumentov, ale tak isto aj pre ich vytváranie a úpravu.

Čítať celý článok...
 

Zimbra Desktop

E-mailE-mail Tlačiť PDF

Zimbra desktop je moderný nástroj pre spoluprácu a emailovú komunikáciu. Je to plnohodnotná náhrada produktu Microsoft Outlook. Podporuje offline a online správu a synchronizáciu emailov, kalendárov, kontaktov, súborov a dokumentov. Pri kombinácií Zimbra Desktop a Zimbra Collaboration Suite je všetka komunilácia plne pod vašou kontrolou a nemá k nej prístup žiadna tretia strana. Taktiež podporuje synchronizáciu s Yahoo Mail!, Gmail, Hotmail, ... a taktiež aj so sociálnymi sieťami pre zjednodušenie zdieľania informácií.

Čítať celý článok...
 
You are here: Úvod Kancelária